MUTASYON EKİBİ

trainer

EMİR İNALBAY

Antrenör

EMİR İNALBAY

Emir İnalbay, Saint Benoit Fransız lisesi mezunu , İstanbul Bilgi Üniversitesi İngilizce işletme mezunu olup ve üniversite yıllarında yaşadığı çeşitli iniş , çıkışlar sonucunda hayatını fitness yaşam tarzına adamış, sonrasında da aldığı eğitimler ile bunu mesleği haline getirmiştir. Dünyanın en geçerli fitness eğitmenlik belgelerinden olan American Council on Exercise ( ACE Fitness ) ‘ın Personal Trainer sertifikasına sahiptir. Bunun dışında bir çok eğitim ve seminere katılmış ve katılmaya devam etmektedir.

365 gün bu hayat tarzını her saniyesinden zevk alarak yaşayan ve bu hayatı takipçileriyle paylaşan yüzlerce öğrencisi olan Mutasyon Akademi sisteminin kurucusudur. Instagram ve youtube kanalında 365 gün yaşadığı bu hayatın inceliklerini derinliklerini bilgi paylaşımı olarak yapar. Bunun yanı sıra Emir İnalbay bir fitness girişimcisidir, fitness giyim markası Fullrangewear ‘in kurucusu ve sahibidir. Sahip olduğu marka ile genç sporculara sponsorluk vermeye başlamıştır. Emir İnalbay’ın vizyonu ve misyonu Mutasyon Akademi ve Fullrangewear markalarını dünya çapında hatırı sayılır hale getirmektir.

2017 mayıs ayında Sırbistan’da düzenlenen Nabba Balkan Şampiyonasında ikinci olmuştur. Yarışmacılık kariyerine Mutasyon Akademi öğrencilerine daha iyi odaklanabilmek için ve Fullrangewear markasıyla ilgili ideallerini ulaşabilmek için ara vermiştir.

trainer

BERK TİRYAKİ

Diyetisyen

BERK TİRYAKİ

Berk Tiryaki Yeditepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik mezunu olup Üniversitenin son yıllarında kendi geçmişinden de edindiği bilgi birikimi ve spora olan tutkusu ile ile sporcu beslenmesine yönelmiştir.Dünyada sayılı Diyetisyende bulunan ‘’International Sports Nutritionist ‘’ ve ‘’Transformation Specialist’’ ünvanlarını Amerika’nın Phoenix Şehrindeki ISSA(International Sports Sciences Assocation) kurumundan almaya hak kazanmıştır.8 yaşından beri yüzme,güreş,boks ve fitness alanında profesyonel bir şekilde bulunmuştur.Amacı profesyonel sporculara,sporcu adaylarına ve fiziksel egzersiz yapmak isteyen her bireye hedeflerine giden yolda optimum performans sağlayacak besinleri ve takviyeleri seçip vücutları üzerindeki etkileri biyokimsal birşekilde anlatarak sadece hedeflerine ulaştırmak değil o hedefe nasıl gidildiğini de öğretip hayatlarına empoze etmektir.