MUTASYON EKİBİ

trainer

EMİR İNALBAY

Antrenör

EMİR İNALBAY

Emir İnalbay, Saint Benoit Fransız lisesi mezunu , İstanbul Bilgi Üniversitesi İngilizce işletme mezunu olup ve üniversite yıllarında yaşadığı çeşitli iniş , çıkışlar sonucunda hayatını fitness yaşam tarzına adamış, sonrasında da aldığı eğitimler ile bunu mesleği haline getirmiştir. Dünyanın en geçerli fitness eğitmenlik belgelerinden olan American Council on Exercise ( ACE Fitness ) ‘ın Personal Trainer sertifikasına sahiptir. Bunun dışında bir çok eğitim ve seminere katılmış ve katılmaya devam etmektedir.

365 gün bu hayat tarzını her saniyesinden zevk alarak yaşayan ve bu hayatı takipçileriyle paylaşan yüzlerce öğrencisi olan Mutasyon Akademi sisteminin kurucusudur. Instagram ve youtube kanalında 365 gün yaşadığı bu hayatın inceliklerini derinliklerini bilgi paylaşımı olarak yapar. Bunun yanı sıra Emir İnalbay bir fitness girişimcisidir, fitness giyim markası Fullrangewear ‘in kurucusu ve sahibidir. Sahip olduğu marka ile genç sporculara sponsorluk vermeye başlamıştır. Emir İnalbay’ın vizyonu ve misyonu Mutasyon Akademi ve Fullrangewear markalarını dünya çapında hatırı sayılır hale getirmektir.

2017 mayıs ayında Sırbistan’da düzenlenen Nabba Balkan Şampiyonasında ikinci olmuştur. Yarışmacılık kariyerine Mutasyon Akademi öğrencilerine daha iyi odaklanabilmek için ve Fullrangewear markasıyla ilgili ideallerini ulaşabilmek için ara vermiştir.

trainer

BERK TİRYAKİ

Diyetisyen

BERK TİRYAKİ

Berk Tiryaki Yeditepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik mezunu olup Üniversitenin son yıllarında kendi geçmişinden de edindiği bilgi birikimi ve spora olan tutkusu ile ile sporcu beslenmesine yönelmiştir.Dünyada sayılı Diyetisyende bulunan ‘’International Sports Nutritionist ‘’ ve ‘’Transformation Specialist’’ ünvanlarını Amerika’nın Phoenix Şehrindeki ISSA(International Sports Sciences Assocation) kurumundan almaya hak kazanmıştır.8 yaşından beri yüzme,güreş,boks ve fitness alanında profesyonel bir şekilde bulunmuştur.Amacı profesyonel sporculara,sporcu adaylarına ve fiziksel egzersiz yapmak isteyen her bireye hedeflerine giden yolda optimum performans sağlayacak besinleri ve takviyeleri seçip vücutları üzerindeki etkileri biyokimsal birşekilde anlatarak sadece hedeflerine ulaştırmak değil o hedefe nasıl gidildiğini de öğretip hayatlarına empoze etmektir.

trainer

ELİF GÜR

Medical Fitness Trainer

ELİF GÜR

Anadolu Üniversitesi - Spor Bilimleri Fakültesinde okumuştur. Spor hayatına 2000 yılında Hentbol oynayarak ve Atletizmde sprinter koşarak başlamıştır. Futbol braşında lisanslı sporcu olarak devam etmiştir. 2019 Büyük Bayanlar Body Fitness Türkiye 2. si olup, Avrupa Şampiyonasında ülkemizi temsil ederek, Milli sporculuğunu almıştır. Türkiye Vücut Geliştirme Fitness Federasyonu 2.Kademe Antrenörlük belgesiyle alanında kendini geliştirerek sporcu ve sedanter bireylerden sonra Medical üzerine eğitimlerini tamamlayıp klinik vakalar (Omurga rahatsızlıkları, Sinir ve dolaşım sistemi rahatsızlıkları, Eklem rahatsızlıkları, Postural bozukluklar) üzerine yoğunlaşarak sağlık kısmında etkenliğini artırarak, bireyleri sağlıklı fiziksel uygunluk seviyelerine ulaştırmayı hedef edinmiştir. Türkiye Vücut Geliştirme Fitness Federasyonu onaylı almış olduğu belgeler; FMI Medical Fitness Trainer FMI Band Training Specialist FMI Corrective Exercises FMI Matwork, Reformer Pilates, Cadillac Pilates, Chair, Barrel Training FMI Kettelebell Training FMI Indoor Cycling Training FMI Personal Trainer FMI Grup Fitness Instructor FMI Posture Analysis - Assessment Training FMI Core3x3 FMI Functional Training, Boot Camp, Body Pump, Body Combat

trainer

BETÜL AVCI

Antrenör

BETÜL AVCI

Marmara üniversitesi beden eğitimi ve spor yüksek okulu antrenörlük bölümü mezunu. Anadolu üniversitesi beden eğitimi ve spor yüksek okulu spor yöneticiliği mezunu. 2004 yılında profesyonel şekilde bayan milli futbol takımına seçildi. 2007 yılında en iyi bayan futbolcu ödülünü aldı. 6 yıl sahalarda yer aldı. Daha sonra Türkiye vücut geliştirme federasyonunda milli sporcu olarak spor kariyerine devam etti. Türkiye’de ve Avrupa’da derece alarak spor kariyerine devam etmektedir. 2018-2019 yıllarında büyük bayanlar bikini fitness’ta şampiyonluk elde etmiştir ve ülkemizi Avrupa ve dünyada temsil etmiştir. Aldığı eğitimler; -Sportif Performans Kondisyoneri -TVGFF kademe antrenörlük belgesi -Peak pilates Matwork,reformer,cadillac,barrel,chair pilates eğitmenliği -Girya/kettlebell akademi eğitimi -Schwinn indoor cycle gold level antrenörlük eğitimi -Grup fitness eğitmenliği -Ace personal trainer eğitmenliği -Postür analizi ve düzeltici egzersizler eğitimi -EMS trainer -Zumba basic eğitimi -Blue vision fitness akademi crossfit eğitimi -Blue vision fitness akademi ball training

trainer

FERHAT DENİZ

Antrenör

FERHAT DENİZ

Trakya Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Spor Yöneticiliğinden mezun oldu. Spora hayatına küçük yaşlarda futbolla başladı ve çeşitli kulüplerde oynadı.2008 yılında Fitness ve Vücut geliştirme ile tanıştı ve bu alanda kendisini geliştirdi.Fitness ve vücut geliştirmenin yanı sıra basketbol,yüzme,güreş,judo gibi diğer spor branşlarıyla da ilgilendi,üniversite yıllarında bir buçuk yıl judo yaptı. 2012 yılından beri sporda kendini geliştirmek isteyenlere bire bir özel ders eğitimleri ve amaçları doğrultusunda profesyonel destek vermektedir. 2.Kademe Fitness Uzmanlık Belgesi 1.Kademe Tenis Antrenörlüğü Bedensel ve Zihinsen Engelliler Eğitmenliği Voleybol Hakemliği Beden Eğitimi Öğretmenliği Formasyonu bulunmaktadır Halen eğitim hayatına İstanbul Üniversitesi Master of Business Administration Master Degree yaparak devam etmektedir.